De volledig geïntegreerde ACROS IS-lagerset met geïntegreerde kabelgeleiding (ICR) combineert robuuste kogellagers van roestvrij staal met doordachte afdichtingen. Het resultaat: duurzame prestaties, minimaal onderhoud en meer ontspannen fietsplezier.
Meer informatie over compatibiliteit vind je in de balhoofdset-zoeker op de ACROS-website.
Technische gegevens:
- Vorkschacht boven: 1 1/8" (28,6 mm) onder: 1,5" (40 mm)
- Bovenste schuine kogellager: 42 × 52 × 7 mm - 45°/45
- Onderste schuine kogellager: 40 × 52 × 7 mm - 45°/45
- Kogellagers van roestvrij staal
| Productnaam: | ACROS a03 Lagerset voor IS52 / IS52 ICR Balhoofden |
| Fabrikant: | ACROS |
| Artikelnummer: | ACR765583 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Type glij-/kogellager: | Schuine lager, Kogellagers, voor stuursets |
| Binnendiameter glij-/kogellager: | 40 mm, 42 mm |
| Buitendiameter glij-/kogellager: | 52 mm |
| Lagermateriaal: | roestvrijstaal |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 72g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 56.52.960-AM |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 4251085441059 |