Wil je alles geven en daarbij altijd optimaal gehydrateerd blijven? Pak dan het sportdrankpoeder '
Met elke '
Je
Los 1 stick (14,5 g) op in 400 - 500 ml water en goed schudden of roeren (1 portie). Maximaal 5 porties per dag.
Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Dextro Energy* Fast Hydration° - Drankpoeder met elektrolyten - 25x14.5g |
| Fabrikant: | Dextro Energy* |
| Artikelnummer: | DEX767175 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Vitamines/mineralen, Zouten/elektrolyten, Magnesium |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens, Na |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 12500ml |
| Uitvoering levensmiddel: | Poeder/Korrels |
| Toniciteit: | Hypotoon |
| Inhoud: | 362.5g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 362.5g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4046802313982, 4046802313999 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.dextro-energy.de |
| Ingrediënten | Glucose (69%), acidifier (citric acid), potassium citrate, calcium salts of citric acid, sodium citrate, sodium chloride, magnesium salts of citric acid, natural flavors, vitamin C, sweetener (sucralose), beetroot juice powder, maltodextrin, niacin, zinc citrate, pantothenic acid, vitamin B12. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
*nutrient reference values |
| Ingrediënten | Glucose (69%), acidifier (citric acid), potassium citrate, calcium salts of citric acid, sodium citrate, sodium chloride, magnesium salts of citric acid, natural flavors, vitamin C, sweetener (sucralose), beetroot juice powder, maltodextrin, niacin, zinc citrate, pantothenic acid, vitamin B12. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
*nutrient reference values |