Voedingssupplement voor fysieke en mentale activiteiten.
Het leven is pure multitasking. Gelukkig is er de '
3-
Als aanvulling op een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Dextro Energy* Sticks - Glucosetabletten - 47g |
| Fabrikant: | Dextro Energy* |
| Artikelnummer: | DEX767176 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Vitamines/mineralen, Dextrose |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Uitvoering levensmiddel: | Kauwtabletten |
| Inhoud: | 47g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 47g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 76111570, 7611100323093, 42471363, 4046802371623 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.dextro-energy.de |
| Ingrediënten | Dextrose (88%), maltodextrin, acidifier (citric acid), flavoring, anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids), vitamin C. |
||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
NRV = Nutrition Reference Value |
| Ingrediënten | Dextrose (83%), maltodextrin, acidifier (citric acid), acidity regulator (sodium bicarbonate), anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids), flavoring. |
||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|