De Service Course-wielenserie vormt de basis van het Vision-assortiment. Premium carbonwielen, geïnspireerd op de Pro-Level Metron-serie, met een uiterst aantrekkelijke prijs-kwaliteitverhouding. De SC 45 SL belichaamt deze filosofie tot in de perfectie.
Ze zijn de doorontwikkeling van de eerdere SC-modellen en beschikken nu over een binnenbreedte van 23 mm voor betere compatibiliteit met bredere banden en verhoogde stabiliteit, evenals over een volledig nieuwe P.R.S.-naaf met 54-tands ratelsysteem voor een nog snellere en efficiëntere krachtoverbrenging – gebaseerd op de Vision High-End Metron-technologie.
| Productnaam: | Vision SC 45 SL Wielset - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - Shimano HG |
| Fabrikant: | Vision |
| Artikelnummer: | VSN767398 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Naven: | PRS |
| Spaken: | Direct Pull Aero bladed |
| Velgen: | Vision Full Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 10, 11 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| ASTM: | Categorie 2 |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen 1300-1700 g, Systeemfietswiel |
| Vrijloop: | HG L (Shimano 11/12s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 23-622 |
| Breedte van de velg: | 31.1mm |
| Mondbreedte: | 23mm |
| Hoogte velgprofiel: | 45mm |
| Freewheel-systeem: | 54T ratchet system |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1542g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 710-0183231050 |
| Aantal spaakgaten: | 21, 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Freewheel System: | Ratchet |
| GTIN's: | 4711233873298 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.visiontechusa.com/ |