De RockShox BoXXer Ultimate is een compromisloze downhill-voorvork met vering, ontworpen voor maximale controle op de meest veeleisende trails. Ontwikkeld voor steile, snelle en technische afdalingen, combineert hij hoge stijfheid met responsieve demping en vermindert hij vermoeidheid van de handen. Met de vernieuwde Charger 2.1-demping, DebonAir-luchtveer en SKF-afdichtingen met lage wrijving biedt de BoXXer nauwkeurig rijgedrag, hoge tractie en enorme reserves voor zware bike park- en raceomstandigheden.
Oplader™ 2.1-demping
De vernieuwde demping is ontworpen om ongewenste wrijving te minimaliseren en tegelijkertijd de controle en het comfort te verbeteren tijdens snelle, ruige afdalingen. Er zijn instellingen voor compressie bij hoge en lage snelheid beschikbaar.
DebonAir™-luchtveer
De luchtkamer zorgt voor een uitzonderlijk gevoelige respons van de vering en biedt een veerachtig gevoel over de gehele veerweg – voor meer grip en stabiliteit op technische downhill-trails.
SKF-afdichtingen met lage wrijving
SKF-afdichtingen met lage wrijving verbeteren de respons van de vering en verhogen de duurzaamheid van de vork bij intensief gebruik.
Vernieuwd chassis
De BoXXer beschikt over een volledig vernieuwd gietstuk met een geoptimaliseerd kroonontwerp, verbeterde kabelgeleiding en moderne geometrie voor de downhill-fietsen van vandaag.
Volume-afstandshouders
Door het gebruik van tokens (volumespacers) kan het luchtvolume in de vork worden verminderd, wat de veerconstante-curve beïnvloedt. Dit resulteert in een soepelere respons met een progressie aan de bovenkant.
Maxle Stealth
De Maxle Stealth steekas is een lichtgewicht, slank alternatief voor Maxle Lite en Maxle Ultimate.
Inhoud van de levering
| Productnaam: | RockShox BoXXer Ultimate Charger 2.1 RC2 Debon Air Voorvork - 27.5" | 200mm | 46mm Offset | Straight - 20x110mm Boost Maxle Stealth - zwart - Speciale Aanbieding |
| Fabrikant: | RockShox |
| Artikelnummer: | ROX767801 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Downhill, Freeride |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Veerweg vork: | 200/203 mm |
| ASTM: | Categorie 5 |
| Asstandaard: | 20x110 mm Boost (VR) |
| Demper/Veer Versie: | Luchtveer |
| Instelbaarheid Vork/Demper: | Compressiedemping High + Low Speed, Rebounddemper |
| Montagehoogte (zonder SAG): | 581mm |
| Veerpootdiameter: | 35mm |
| Ophanging: | DebonAir |
| Demping: | Charger 2.1 RC2 |
| Vork offset: | 46mm |
| Maximale bandbreedte: | 81mm |
| Lengte stuurbuis: | 265mm |
| Schijfrembevestiging: | PM (8") 203 mm, Postmount |
| Max. Ø remschijf: | 220mm |
| Materiaal vorkbuis: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2023 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 2565g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 00.4020.048.000 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/8“ |
| Productserie: | RockShox - BOXXer, RockShox - DebonAir |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.sram.com/de/rockshox |