MKS wist dat het een groot platform, reservepinnen en een drievoudig afgedicht lager moest hebben, terwijl het toch lichtgewicht moest blijven. Ze presenteren u de MKS Allways: elke weg (of pad), altijd. Het Allways-pedaal is verkrijgbaar in een zilveren of zwarte gestraalde afwerking en wordt geleverd met een standaard 9/16-as.
| Productnaam: | MKS Allways Pedalen - zilver |
| Fabrikant: | MKS |
| Artikelnummer: | MKS768094 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Trekking, MTB, City |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 110 x 84mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 381g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | MKS-ALW-SL |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Aluminium |
| GTIN's: | 4560369004270 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.mkspedal.com/?q=en |