De MKS XC-III-pedalen zijn een nieuwe versie van een klassieker en verkrijgbaar in verschillende kleuren. De pedaalbody is gemaakt van aluminium en de as van CrMo-staal. De schroefdraadmaat is 9/16".
| Productnaam: | MKS XC-III Pedaal - blauw |
| Fabrikant: | MKS |
| Artikelnummer: | MKS768098 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Dirt/street |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 90 x 100mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 400g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | MKS-XCIII-BL |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Aluminium |
| GTIN's: | 4560369006434 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.mkspedal.com/?q=en |