De Transition PBJ is volledig opnieuw ontworpen en beschikt nu over een aluminium frame, een nieuwe geometrie en extra uitrustingskenmerken. Het hydrogevormde frame van 6061 aluminium stelde Transition in staat om de functies te integreren die rijders nodig hebben voor het huidige rijniveau, en zo extreem korte liggende achtervorken en een lage instaphoogte te realiseren.
De geometrie en de maatkeuze zijn verder ontwikkeld om een snel en responsief rijgevoel te bieden, dat helpt om door bochten te pompen en zelfs vanaf de steilste randen weer weg te rollen. Voor rijders die op zoek zijn naar hun flow bij het dirtjumpen, in het skatepark en op de pumptrack is de PBJ precies wat ze zoeken:
Hij staat klaar om alles wat je ziet te pompen, te springen en te overwinnen. Nu verkrijgbaar in twee maten – Short en Standard – om zo goed mogelijk aan de behoeften van de rijders te voldoen.
De maat „Standard“ is het meest geschikt voor rijders die hun vaardigheden op de pumptrack willen verbeteren of de voorkeur geven aan een stabielere geometrie voor grotere sprongen en hogere snelheden, zonder daarbij de speelsheid van de korte achtervork te hoeven missen. Deze maat heeft dezelfde achtervorklengte van 377–395 mm als de 'Short'-variant en wordt gecombineerd met een reach van 420 mm.
Frame met zadelpenklem en geïntegreerde kettingspanners.
| Productnaam: | Transition PBJ - 26" Dirtbike Frame - 2026 - acid bath |
| Fabrikant: | Transition |
| Artikelnummer: | TRA768893 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Dirt/street |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | Snelspanner |
| Schijfrembevestiging: | IS 2000 |
| S.H.I.S.: | half geïntegreerd (ZS) |
| Diameter zadelpen: | 31,6 mm |
| Dropout: | horizontaal |
| incl. vork: | zonder vork |
| Diameter zadelklem: | 34,9 mm |
| Type trapas: | BSA |
| Behuizingsbreedte trapas: | 73 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 2210g |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| Productserie: | Transition - PBJ |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 666945299826 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.transitionbikes.com/ |