De Nano Gravel 45 is het meest veelzijdige carbon gravelwiel dat TUNE in zijn assortiment heeft. Met zijn 45 mm hoge carbonvelgen is de wielset aerodynamisch geoptimaliseerd en daarmee ideaal voor gravelraces en voor snelle groepsritten buiten de gebaande paden. De royale velgbreedte van 30 mm maakt het mogelijk om brede banden met een lage bandenspanning te gebruiken – voor aanzienlijk meer comfort, controle en tractie op elke ondergrond.
Of het nu gaat om wedstrijden, snelle groepsritten of meerdaagse bikepacking-avonturen – de Nano Gravel 45 brengt je efficiënter, sneller en met meer vertrouwen naar de finish.
| Productnaam: | Tune Nano Gravel 45 Wielset - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - Campagnolo N3W |
| Fabrikant: | Tune |
| Artikelnummer: | TUN769208 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Naven: | Nano CL |
| Spaken: | SAPIM CX-Ray |
| Velgen: | Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 13 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen 1300-1700 g |
| Vrijloop: | N3W (Campagnolo 13s) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Geschikte bandenafmetingen: | 47-57mm |
| ETRTO: | 30-622 |
| Breedte van de velg: | 36mm |
| Mondbreedte: | 30mm |
| Hoogte velgprofiel: | 45mm |
| max. systeemgewicht: | 130kg |
| Freewheel-systeem: | Campagnolo N3W POEtry69 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1355g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | LRS.NaGRC45.BeaStd.CamN3W.POE69.bck |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | +/- 3% |
| GTIN's: | 4062266331720 |