Perfect afgestemd om snel te gaan, met een voorkant voorzien van
De
Met zijn revolutionaire stuurgeometrie die stabiliteit en zekerheid biedt in de aero-extensies, en met de opnieuw ontworpen buisvorm voor betere voorspelbaarheid in verschillende omstandigheden, biedt het nieuwe systeem opmerkelijke stabiliteit onder alle omstandigheden.
Het nieuwe ontwerp van de cockpit maakt de fiets gemakkelijker te vervoeren en te onderhouden. Met vele opties voor het basisstuur met zijn talrijke bevestigingsinstellingen biedt de
Geavanceerde geïntegreerde oplossingen zorgen voor gemakkelijke toegang tot vloeistoffen, proviand en benodigdheden tijdens langere tochten. Het ontwerp omvat een brandstoftank van 1,2 liter, een geïntegreerd drinksysteem, de aerodynamisch geoptimaliseerde achterbak en een geïntegreerd achterlicht.
| Productnaam: | BMC SPEEDMACHINE 01 THREE - Carbon Triathlon Fiets - 2026 - carbon / neon red |
| Fabrikant: | BMC Bikes |
| Artikelnummer: | BMC769634 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Tijdrijden, Triatlon |
| Ketting: | Shimano CN-M6100 |
| Cassette: | Shimano 105 | CS-R7101 |
| Versnellingspook: | Shimano Dura Ace Di2 TT |
| Achterderailleur: | Shimano Ultegra Di2 | RD-R8150 |
| Voorderailleur: | Shimano Ultegra Di2 | FD-R8150 |
| Trapas: | Praxis T47 |
| Kettingblad gradatie: | 52-36 |
| Crank: | Shimano Ultegra FC-R8100 | 4iiii Precision Gen. 3+ Power Meter |
| Remmen: | Shimano Dura Ace | 160/160mm |
| Wielen: | CR 50 Carbon | Tubeless Ready | 50mm |
| Zadelpen modell: | Speedmachine 01 | 01 Premium Carbon Aero |
| Zadel: | Fizik Transiro Aeris Long Distance R5 |
| Stuur: | BMC Speedmachine Flat Cockpit | Profile Design Aeria Ultimate with Ergo+ Armrests and 45/25 SLC Aerobar Extensions |
| Stuurpen: | BMC Speedmachine Flat Cockpit |
| Vork: | Speedmachine 01 Premium Carbon | ICS Technology |
| Frame: | Speedmachine 01 Premium Carbon | ICS Technology |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Shimano Di2 charger | Fuel Tank 1200 drink system | Rear Box 260 | integrated rear light |
| Fietsverlichting: | Integrated Rear Light 25 |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Pirelli P Zero Road | 28mm |
| Maximale bandbreedte: | 30mm |
| max. systeemgewicht: | 110kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 9400g |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | M with all accessories |
| Productserie: | BMC - Speedmachine |
| Aantal Versnellingen: | 2 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 7630906521182 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.bmc-switzerland.com |