De ENVE All-Road-vork is vanaf de basis speciaal ontwikkeld voor gebruik bij gravel- en all-road-rijden en is precies afgestemd op de eisen van deze veelzijdige disciplines. Parameters zoals lengte van de as en trail zijn zorgvuldig geselecteerd om een evenwichtige besturing, hoge stabiliteit en nauwkeurige controle op verschillende ondergronden te garanderen.
Moderne fietsen stellen hoge eisen aan integratie en design. Verborgen kabels en slangen zijn tegenwoordig een doorslaggevende factor voor aerodynamica en esthetiek. Het ENVE IN-Route-systeem is ontwikkeld om kabels en slangen volledig binnen het frame of de vork te leiden, waardoor ze effectief uit de luchtstroom worden gehaald. Dit vermindert de luchtweerstand en verbetert de aerodynamische efficiëntie van de fiets merkbaar.
Ondanks het geïntegreerde ontwerp blijft het systeem bijzonder gebruiksvriendelijk en praktisch. Het beperkt de keuze aan aandrijfonderdelen niet. De All-Road IN-Route-vork is compatibel met vrijwel alle standaard systemen voor schakeling. Zo combineert het ENVE IN-Route-systeem een strakke look met hoge functionaliteit en veelzijdige toepassingen – zonder concessies te doen aan onderhoud of compatibiliteit.
| Productnaam: | ENVE All Road In-Route Carbon vork - 28" | Tapered | Flat Mount - 12x100 mm - 47mm |
| Fabrikant: | ENVE |
| Artikelnummer: | ENV769665 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR) |
| Montagehoogte (zonder SAG): | 380mm |
| Vork offset: | 47mm |
| Maximale bandbreedte: | 40mm |
| Schijfrembevestiging: | Flatmount |
| Max. Ø remschijf: | 160mm |
| Materiaal vorkbuis: | Carbon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 535g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 200-2013-106 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/4“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| GTIN's: | 810125053696 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.enve.com/ |