De Kids Ride Shotgun Dirt Hero-framekit kan worden uitgerust met banden van 12 inch of 14 inch. De inhoud van de levering bevat alle gereedschappen die je nodig hebt voor de montage.
De Dirt Hero offroad-loopfiets is een verkleinde enduro-machine die speciaal is ontwikkeld om trails toegankelijk te maken voor kinderen met een loopfiets. De Dirt Hero is ontwikkeld voor kinderen van 2 tot 5 jaar, met een aanbevolen minimale binnenbeenlengte van 337 mm
| Productnaam: | Kids Ride Shotgun Dirt Hero Children's Balance Bike Framekit - white |
| Fabrikant: | Kids Ride Shotgun |
| Artikelnummer: | SHG769771 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 12" (203mm), 14" (254mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Schijfrembevestiging: | Postmount |
| Diameter zadelpen: | 27,2 mm |
| Dropout: | conventioneel |
| incl. vork: | met vork |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 3500g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | KRS-BIK-DHBFW-01 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 9421036071160 |
| Pagina van de fabrikant: | https://kidsrideshotgun.eu/ |