Het volledig nieuwe ontwerp maakt de Rocky Mountain Altitude nog sneller dan ooit tevoren. Door de verhoogde stijfheid en een lager zwaartepunt zijn de prestaties naar een hoger niveau getild. Dankzij de fijn afgestelde veercurve en geconcentreerde veermassa kan de fiets oneffenheden efficiënt opvangen, waarbij het achterwiel ook onder belasting contact met de grond houdt. De lineaire veercurve biedt ondersteuning met minimale ongewenste beweging of hardheid. Middelgrote tot grote schokken worden effectief geabsorbeerd, zonder dat dit ten koste gaat van de snelheid of controle.
Elke framemaat is voorzien van bijzondere demperinstellingen. Rocky Mountain gebruikt drie verschillende achterdriehoeken om de lengte van het achterframe optimaal aan te passen aan de betreffende framemaat. Fietsen met framemaat Small kunnen zo perfect worden geoptimaliseerd voor lichtere fietsen.
| Productnaam: | Rocky Mountain ALTITUDE A30 Shimano - Mountainbike - 2026 - 29" - zwart / zwart |
| Fabrikant: | Rocky Mountain |
| Artikelnummer: | RMO773081 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro |
| Naven: | Shimano TC500 Boost |
| Spaken: | 2.0 Stainless |
| Velgen: | WTB ST i30 TOUGH TCS 2.0 | 32H |
| Ketting: | Shimano CN-M6100 |
| Cassette: | Shimano Deore |
| Versnellingspook: | Shimano Deore |
| Achterderailleur: | Shimano Deore |
| Trapas: | BSA 73 |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Shimano Deore |
| Remmen: | Shimano MT6120 |
| Zadelpen modell: | Tranz X +RAD1.0 Adjustable Dropper |
| Zadel: | WTB Volt 142 |
| Stuur: | Rocky Mountain AM | 780mm Width | 38mm Rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 31.8 Clamp |
| Stuurpen: | Rocky Mountain 35 AM | 0° Rise |
| Vork: | RockShox Zeb RC | 44mm Offset |
| Balhoofd: | FSA ZS56/66 Reach Adjust |
| Frame: | FORM™ Alloy | RIDE-4™ Adjustable Geometry |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | ODI Elite Pro Lock On |
| Demper: | Fox Float X Performance | 230x60mm |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 170 mm |
| Banden: | Maxxis Minion DHF 2.5" WT EXO / Maxxis Minion DHR II 2.4" WT EXO |
| Veerweg Frame: | 160mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | B0502 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | Rocky Mountain - Altitude |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 770416013719, 770416013696 |
| Pagina van de fabrikant: | https://bikes.com/ |