Alle expertise en robuustheid van een volwaardige trailbike in juniorformaat. De Rocky Mountain Reaper is verkrijgbaar in drie wielmaten en is de juiste keuze voor het shredden op trails en in het bikepark. Het meest geschikt voor tieners en kinderen die steile en moeilijke trails willen trotseren.
| Productnaam: | Rocky Mountain REAPER 20 Microshift - 20" Kinder Mountainbike - 2026 - rood / blauw / zwart |
| Fabrikant: | Rocky Mountain |
| Artikelnummer: | RMO773089 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Naven: | Shimano TC500 Boost |
| Spaken: | 2.0 Stainless |
| Velgen: | WTB KOM Team i30 TCS 2.0 | 28H |
| Ketting: | KMC X9 |
| Cassette: | SunRace CSM98 |
| Versnellingspook: | MicroShift Advent Short Reach |
| Achterderailleur: | MicroShift Advent Super Short |
| Kettingblad gradatie: | 28 |
| Crank: | Rocky Mountain Microdrive 2PC |
| Remmen: | Tektro HD-J2820 |
| Zadelpen modell: | Tranz X +RAD1.0 Adjustable Dropper |
| Zadel: | Rocky Mountain Kids |
| Stuur: | Rocky Mountain Jr | 640mm Width | 25mm rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 31.8 |
| Stuurpen: | Rocky Mountain 31.8 AM | 5° Rise |
| Vork: | Manitou J Unit Comp |
| Balhoofd: | FSA Orbit NO.57B |
| Frame: | FORM™ Alloy |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | microSHIFT |
| Gradatie cassette: | 11-36 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 20" (406mm) |
| Handvatten: | SDG Slater JR Lock On |
| Demper: | RockShox Deluxe Select | 170x35mm |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 120 mm |
| Banden: | Kenda Regolith 20 x 2.4" |
| Veerweg Frame: | 130mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Rood, Blauw |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | B0501OS1 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | Rocky Mountain - Reaper |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 9 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 770416013672 |
| Pagina van de fabrikant: | https://bikes.com/ |