Perfect als energiebron voor een ochtendtraining of wedstrijd. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Het product moet buiten het bereik van kleine kinderen worden bewaard. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | GU Energy Waffles - Koolhydraatstroopwafel - 30g |
| Fabrikant: | GU |
| Artikelnummer: | GUE293719 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Cafeïne/guarana |
| Voedingsform: | Vegetarisch, Zonder noten |
| Smaak: | Zoet, Zout/kruidig |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Snacks |
| Inhoud: | 30g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 30g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 769493101600, 769493101648, 769493101624, 769493101662, 769493102515, 769493102485, 769493101631, 769493101594, 769493101655, 769493101617, 769493102683, 769493102676 |