DOT 5.1-vloeistof voor hydraulische remsystemen in een verpakking van 250 ml.
Deze remvloeistof is geschikt voor alle remmen die zijn ontworpen voor het gebruik van DOT-vloeistoffen: SRAM, Avid, Formula (behalve Cura), Hope, Hayes.
Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.
| Productnaam: | LIQUI MOLY DOT 5.1 Remvloeistof - 250ml |
| Fabrikant: | LIQUI MOLY |
| Artikelnummer: | LQM772047 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Remvloeistof: | DOT 5.1 |
| Inhoud: | 250ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 260g |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 4100420211607, 4100420030925 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.liqui-moly.de |