ultraBars bevatten een optimale mix van lange- en korte-keten koolhydraten voor aanhoudende topprestaties.
Te nemen als maaltijdvervanger vóór en als snelle energieleverancier tijdens training/wedstrijd.
Het product moet worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Beschermen tegen hitte en droog bewaren. Zelfs lichte temperatuurschommelingen kunnen een grijze film (vetrijpheid) op het product veroorzaken, maar dit heeft geen invloed op de kwaliteit van het product.
| Productnaam: | ultraSPORTS PERFORM ultraBar - Koolhydraat Eiwitreep - 30g |
| Fabrikant: | ultraSPORTS |
| Artikelnummer: | ULS130675 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Proteïne |
| Voedingsform: | Vegetarisch, Zonder palmolie |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Tijdens |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 30g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 30g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4030787000111, 4030787001637, 42056867, 4030787000098, 4030787001620, 4030787000104, 4030787001613 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ultra-sports.de/ |
| Ingrediënten | 16% apricot fruit preparation (apple juice concentrate, apple puree concentrate, 2% apricot juice concentrate, citrus fiber, gelling agent: pectin; acidifier: citric acid; sugar cane fiber, natural flavor, antioxidant: ascorbic acid), marzipan (sugar, almonds, humectant: Sorbitol, invertase; invert sugar syrup, glucose syrup), cornflakes (corn semolina, sugar, barley malt, salt), invert sugar syrup, 11% whey product, glucose syrup, whole milk powder, 5% whey protein, milk protein, canola oil, wafers (potato starch, corn starch, emulsifier: Sunflower lecithin), sunflower protein, maltodextrin, sweet whey powder, milk caramel powder (sugar, skim milk powder), natural flavor, emulsifier: sunflower lecithin; acidifier: citric acid. May contain traces of peanuts, other nuts, wheat, oats and soy. |
| Voedingswaardetabel: | Nutrition information per 100 g |