Deze versie van het Dartmoore Quinnie frame heeft een modernere geometrie. Het frame is gemaakt van hoogwaardige Cr-Mo 4130 stalen buizen en wordt geleverd met een geïntegreerde zadelklem. Om dit juweeltje verder te upgraden, heeft Dartmoor een taps toelopende balhoofdbuis toegevoegd om betere compatibiliteit te bieden met enkele van de meest populaire headsets.
| Productnaam: | Dartmoor QUINNIE - 26" Dirtbike Frame - 2022 - glossy black / grey |
| Fabrikant: | Dartmoor Bikes |
| Artikelnummer: | DAB459650 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | MTB, Dirt/street |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | 10x135 mm TA (HR) |
| Schijfrembevestiging: | IS 2000 |
| S.H.I.S.: | geïntegreerd (IS) |
| Diameter zadelpen: | 27,2 mm |
| Dropout: | horizontaal |
| incl. vork: | zonder vork |
| incl. demper: | zonder demper |
| Type trapas: | BSA |
| Behuizingsbreedte trapas: | 68 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Grijs |
| Gewicht: | 2450g |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| GTIN's: | 5902891303701 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |