Deze MSR brandstoffles is speciaal gemaakt voor het schroefdraad van MSR® brandstofpompen en is gemakkelijk bestand tegen de druk die nodig is voor een efficiënte werking van MSR kooktoestellen op vloeibare brandstof.
Opmerking: Levering zonder inhoud
| Productnaam: | MSR Brandstofffles - 591 ml - leeg |
| Fabrikant: | MSR |
| Artikelnummer: | MSR472011 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 74/74/239mm |
| Toebehoren kooktoestel: | Brandstofflessen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 167g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11831 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818094266 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.msrgear.com/ |