De binnenband voor racefietsen weegt slechts 39 gram en is aanzienlijk duurzamer dan een conventionele butyl binnenband dankzij de specifieke materiaaleigenschappen van het thermoplastische polyurethaan. Het lage gewicht vermindert de roterende massa op de fiets en maakt de racer wendbaarder in sprints en op het circuit.
Het ventiel van bijzonder slagvast en breukvast thermoplastic is zijn tijd ver vooruit. Minimaal gewicht gaat samen met maximale prestaties. Een speciaal ontworpen ventielvoet voorkomt beschadiging van de binnenband door scherpe randen aan het ventielgat.
Let op:
Licht en stabiel.
De door
Naadloos.
Ecologisch verantwoord.
Thermoplastische polyurethanen zijn recyclebare kunststoffen. Omdat zowel de binnenband als het ventiel van TPU gemaakt zijn, kunnen
| Productnaam: | REVOLOOP REVO.RACE Tube - 18-28/622 - Presta 60mm |
| Fabrikant: | REVOLOOP |
| Artikelnummer: | RLP486136 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Bandbreedte: | 18 mm, 19 mm, 20 mm, 21 mm, 22 mm, 23 mm, 24 mm, 25 mm, 26 mm, 27 mm, 28 mm |
| Materiaal binnenband: | TPU |
| Type Ventiel: | Presta (Sclaverand) |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 39g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | SW10024.2 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4260573071142 |