Met de AGX-onderdelen biedt Vision een reeks producten aan die zijn ontwikkeld voor gebruik op racefietsen, maar ook specifiek op gravelbikes en cyclocrossfietsen.
De Vision Team i23 Aero Gravel wielset beschikt over stabiele en lichte aluminium velgen met een 30 mm diep profiel en een schokabsorberende binnenbreedte van 23 mm. De CNC-gefreesde naafen zijn uitgerust met Centerlock-remschijfbevestigingen en 2 afgedichte cartridge-lagers aan de voorkant en 4 aan de achterkant, wat een soepele rolweerstand garandeert.
De tubeless ready-velgen van deze handgemaakte wielen zijn via 24 spaken aan het voorwiel en 24 aan het achterwiel met de naafen verbonden en vastgezet met zelfborgende ABS-nippels.
Leveringsomvang:voorwiel + achterwiel
Wordt geleverd zonder tubeless velglint. Dit is nodig voor een tubeless montage en is apart verkrijgbaar.
| Productnaam: | Vision Team AGX i23 Wheelset - TLR | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - SRAM XDR |
| Fabrikant: | Vision |
| Artikelnummer: | VSN516538 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Veldrijden, Allroad / Gravel |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12, 13 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen > 1700 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | XDR (SRAM 12/13s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 23-622 |
| Breedte van de velg: | 27mm |
| Mondbreedte: | 23mm |
| Hoogte velgprofiel: | 30mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1920g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 710-0140096010 |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Freewheel System: | Pawls |
| GTIN's: | 4710243898512 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.visiontechusa.com/ |