Vanwege knelpunten in de levering bij enkele componenten worden fietsen deels met een afwijkende uitrusting geleverd. De eventueel alternatief gemonteerde componenten voldoen echter allemaal aan het kwaliteitsniveau van de originele componenten.
Puur minimalisme: De Vinyl LTD met Riser Bar is een klassieke fixed gear fiets waarvan de geometrie is aangepast aan de uitdagingen van de stadsjungle. De Creme Vinyl heeft een duurzaam stalen frame en vork en is gemaakt in samenwerking met
De
| Productnaam: | Creme Cycles VINYL LTD - Singlespeed Urbanbike - 2023 - xblack |
| Fabrikant: | Creme Cycles |
| Artikelnummer: | CRE555323 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | City |
| Naven: | Front: sealed bearings, 32 hole | Rear: Single/Fixed Gear, Flip-Flop Hub, 32 hole |
| Spaken: | Stainless Steel |
| Velgen: | Aluminium doublewall 700C, high profile, polished |
| Kettingblad gradatie: | 46 |
| Crank: | Aluminium, S | 165mm, M,L | 170mm |
| Remmen: | Front: aluminium caliper, dual pivot |
| Zadel: | Creme Custom |
| Stuur: | Aluminium Riser Bar, 480mm |
| Stuurpen: | Aluminium A-Head, 100mm |
| Vork: | Lugged steel |
| Balhoofd: | Aluminium, Threaded, 1″ |
| Frame: | TIG welded Steel |
| Gradatie cassette: | 17 |
| Schakeling Type: | Geen |
| Extra fietsuitrusting: | met bagagedrager |
| Type rem: | Velgrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Front Pizza Rack |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Michelin Dynamic Classic, 700x25C |
| Rembediening: | Mechanisch |
| Modeljaar: | 2023 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 11400g |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Productserie: | Creme Cycles - Vinyl |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 1 (Single Speed) |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 2016736013397, 2016736013410, 2016736013427 |
| Pagina van de fabrikant: | https://cremecycles.com/ |