Vanwege knelpunten in de levering bij enkele componenten worden fietsen deels met een afwijkende uitrusting geleverd. De eventueel alternatief gemonteerde componenten voldoen echter allemaal aan het kwaliteitsniveau van de originele componenten.
De Specialized Turbo Como is een comfortabele e-bike voor in de stad met het extra vermogen voor een veilige rit. Met de Como voelt u zich bijna gewichtloos en met de Full Power technologie en uitrusting kunt u overal komen - comfortabel en veilig. Met het lage instapframe stap je veilig en gemakkelijk op de fiets. De rechte rijpositie is gemakkelijk voor uw handen en nek voor een ontspannen rijervaring.
De Turbo Full Power 2.0E motor en 530Wh accu bieden een ongeëvenaarde rijervaring. De harmonieuze, soepele en stille motor ondersteunt tot 25 km/u. De interne regeleenheid levert de ondersteuning van de motor, geleverd door de rijder, met een zeer natuurlijk rijgevoel.
Het MasterMind-display toont alle belangrijke gegevens van de rit, maakt het mogelijk om tijdens het rijden de rijmodus aan te passen en om via de lucht updates uit te voeren. De Mission Control-app kan worden gebruikt om het bereik te optimaliseren, afstellingen uit te voeren, ritten op te nemen en nog veel meer.
De traploze Enviolo City versnellingsnaaf heeft een speciale naaf en een draaiend wiel op de handgreep. De handmatige en traploze technologie is net zo gemakkelijk te bedienen als de volumeregelaar op de radio. Hierdoor kan de rijder zich volledig concentreren op het rijden.
Specialized heeft zijn eigen testprocedure ontwikkeld om kleine sprongen in de motorondersteuning eruit te filteren voor meer comfort. Deze precisie in combinatie met brede banden en een 80 mm verende voorvork laat je zweven op lucht.
De Mission Control app kan worden gebruikt om de motor te vergrendelen en de bewegingssensor te activeren. Deze bescherming kan alleen door de eigenaar weer worden gedeactiveerd.
Hoewel bijna onzichtbaar verborgen in het frame, is de accu-unit van de Turbo Como volledig afneembaar en kan deze stevig in de fiets worden vergrendeld.
Uitgerust met Specialized DRYTECH spatborden, LED voor- en achterlichten en HD bagagedrager met een laadvermogen tot 27kg. Het rek is compatibel met kinderzitjes en bijpassende aanhangers.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized TURBO COMO 3.0 IGH - City E-Bike - 2025 - red tint / silver reflective |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC556561 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Naven: | Shimano MT400 | enviolo CITY |
| Spaken: | DT Swiss Industry |
| Velgen: | 650B | AL | Double Wall |
| Ketting: | Gates Carbon Drive CDX |
| Cassette: | Gates Carbon Drive CDC |
| Versnellingspook: | enviolo Twist |
| Achterderailleur: | enviolo CVP Multi-Turn |
| Kettingblad gradatie: | 50 |
| Crank: | Custom |
| Remmen: | Shimano BR-MT200 | 180/160 mm |
| Zadelpen modell: | Specialized | 6061 AL | 5mm Offset |
| Zadel: | Body Geometry Comfort Gel |
| Stuur: | Specialized Como |
| Vork: | SR Suntour Mobie A32 |
| Frame: | Specialized E5 Aluminum |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Enviolo |
| Gradatie cassette: | 24 |
| Batterijcapaciteit: | 530Wh |
| Schakeling Type: | Naaf - Automatisch / Traploos |
| E-bike batterij: | Specialized U2-530 |
| Motoreenheid: | Specialized |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Bijzonderheden fiets: | Riemaandrijving |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Specialized Rack | Specialized DRYTECH Fender | Specialized Kickstand |
| Fietsverlichting: | Lezyne EBIKE MINI STVZO E65 | Spanninga Commuter Glow XE |
| Handvatten: | Specialized Body Geometry Contour |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 80 mm |
| Pedalen: | Specialized Commuter |
| Banden: | Pathfinder Sport Reflect | 650B x 2.3" |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 90422-64 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Display / Control Unit: | Specialized Master Mind TCD |
| Drive Unit Model: | Specialized 2.0 E |
| Draaimoment: | 50Nm |
| Productserie: | Specialized - Como |
| Aantal Versnellingen: | Automatic / Stepless |
| Framevorm: | Lage Instap / Wave |
| GTIN's: | 888818754656, 888818755677, 888818754403 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |