De nieuwe lijn
| Productnaam: | Racktime Basic 2.0 Carrier 26 Inches - black |
| Fabrikant: | Racktime |
| Artikelnummer: | RAC575415 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Bevestiging bagagedrager: | Frame - achter |
| Eigenschappen bagagedrager: | met veerklep |
| Maximale belasting: | 25kg |
| Modeljaar: | 2022 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 700g |
| GTIN's: | 4048174865373 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.racktime.com/ |