Veel plezier en praktische functies. Afhankelijk van uw behoeften. De Honcho Poncho biedt extra warmte en is waterafstotend. Kan worden gebruikt als deken of als poncho voor elk buitenavontuur. Het is bijzonder comfortabel om rond het kampvuur te dragen of kan voor extra warmte zorgen als onderdeel van uw slaapsysteem. De stijlvolle poncho met synthetische isolatie kan in de buidelzak worden opgeborgen en overal mee naartoe worden genomen.
Materiaal
100% Polyester
| Productnaam: | Therm-a-Rest Honcho Poncho - Deken - Blue Woven Print |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR577120 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2000/1420/25mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 280/280/430mm |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Dekens |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Vulgewicht: | 270g |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 690g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11417 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818114179 |