Deze isotone gel is een energiegel met als belangrijkste koolhydraatbron cyclodextrine, een innovatief koolhydraat dat een betere en efficiëntere aanvulling van de glycogeenvoorraden mogelijk maakt. Het gelzakje van 68 gram met 89 kcal bevat 22 gram koolhydraten per eenheid, die vrijwel allemaal uit complexe hydraten bestaan, en slechts 1,4 gram suiker.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Buiten het bereik van kinderen houden. Goed afgesloten op een koele en droge plaats bewaren.
| Productnaam: | 226ERS Isotonic Gel - Koolhydraatgel - 68g |
| Fabrikant: | 226ERS |
| Artikelnummer: | ERS617485 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Cafeïne/guarana, Dextrose |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Tijdens |
| Type voeding: | Energy Gels |
| Inhoud: | 68g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 68g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 18436567350125, 8436567350128, 8436567354768, 8436567354928, 18436567354765 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.226ers.com |
| Ingrediënten | Water, maltodextrin, highly branched cyclic dextrin (Cluster Dextrin®), rice starch, fructose, acidity regulators (citric acid, sodium citrate), natural flavors, preservatives (potassium sorbate), gelling agent (gellan gum), natural sweeteners (stevia), sodium chloride. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|
| Ingrediënten | Water, maltodextrin, highly branched cyclic dextrin* (Cluster dextrin®), rice starch, fructose, acidity regulators (citric acid, sodium citrate), natural flavors, caffeine, preservative (potassium sorbate), gelling agent (gum gellan), sweetener (sucralose), sodium chloride. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
| Cafeïne: |
100 mg per serving (68 g) Verhoogd cafeïnegehalte. Niet aanbevolen voor kinderen en vrouwen die zwanger zijn of borstvoeding geven! |