Vanwege knelpunten in de levering bij enkele componenten worden fietsen deels met een afwijkende uitrusting geleverd. De eventueel alternatief gemonteerde componenten voldoen echter allemaal aan het kwaliteitsniveau van de originele componenten.
De Specialized Turbo Levo is het toppunt van nooit eerder bereikte kracht. Rijd hem op veel meer trails met de ongeëvenaarde combinatie van rijkwaliteit, bruikbare kracht en bereik. Al bijna 40 jaar is Specialized geobsedeerd door het bouwen van de beste mountainbikes ter wereld, en de Turbo Levo is de energieke kwintessens van dat ambitieuze streven. Het is dan ook geen verrassing dat sinds zijn introductie elke andere E-MTB ermee is vergeleken. Deze versie duwt die maximale prestaties verder in sferen die je alleen kunt bereiken met de Turbo Levo.
De volledig geïntegreerde Turbo Full Power 2.2 motor van de Turbo Levo, de 700Wh accu en de geavanceerde MasterMind Turbo Control Unit (TCU) leveren een ongeëvenaarde 90Nm koppel en 565 watt vermogen voor maximaal vijf uur rijden.
De TCU is uw informatiecentrum met aanpasbare displaypanelen, waaronder het exacte percentage van de acculading. Hij beschikt ook over de gloednieuwe MicroTune-functie, waarmee je in elke modus het vermogen in stappen van 10% kunt aanpassen. Je krijgt dus precies de ondersteuning die je nodig hebt om precies de rit te beleven die je wilt.
Een speciaal gemengd wielontwerp met een 27,5" achterwiel en een 29" voorwiel zorgt voor een wendbaar rijgedrag dat andere e-MTB's in verlegenheid brengt. Een royale cockpit centreert je op de fiets en optimaliseert de tractie en controle in de bochten. De lage trapas, platte balhoofdbuishoek en verminderde vorkoffset zorgen voor stabiliteit in het terrein.
De Turbo Levo heeft verschillende geometrie-instellingen waarmee je de prestaties van de fiets eenvoudig kunt aanpassen aan jouw rijstijl en terrein. De balhoofdbuishoek kan worden ingesteld tussen 63 en 65,5°. De trapashoogte kan met 7 mm worden verhoogd of verlaagd.
De veerweg van 150 mm achter is soepel op kleine hobbels, verslindt schokken van scherpe obstakels zonder terugslag en zorgt toch voor geweldige trapprestaties. Daarbij zorgt hij ervoor dat je kracht met absolute efficiëntie op de grond wordt overgebracht.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized TURBO LEVO EXPERT - Carbon E-Mountainbike - 2023 - gloss / satin obsidian / gloss taupe |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC622479 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Enduro |
| Velgen: | Traverse |
| Ketting: | SRAM GX Eagle |
| Cassette: | SRAM XG-1275 |
| Versnellingspook: | SRAM GX Eagle AXS Controller |
| Achterderailleur: | SRAM GX Eagle AXS |
| Kettingblad gradatie: | 34 |
| Crank: | Praxis Forged M30 |
| Remmen: | SRAM Code RS | 200/200mm |
| Zadelpen modell: | OneUp Dropper V2 | S2/S3: 150mm | S4: 180mm | S5/S6: 210mm |
| Zadel: | Bridge Comp |
| Stuur: | Specialized Trail | 7050 AL | 8° Backsweep | 6° Upsweep | 30mm Rise | 800mm |
| Stuurpen: | Trail Stem | 35mm |
| Vork: | Fox 38 Performance Elite |
| Frame: | FACT 11m Full Carbon | Mullet | Geo Adjust |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-52 |
| Batterijcapaciteit: | 700Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| E-bike batterij: | Specialized M3-700 |
| Motoreenheid: | Specialized |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| Handvatten: | Deity Grips |
| Demper: | FOX Float X2 Performance Elite |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 160 mm |
| Banden: | Butcher GRID TRAIL - 29x2.6" / Eliminator GRID TRAIL - 27.5x2.6" |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2023 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 95223-32 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Display / Control Unit: | Specialized MasterMind TCU |
| Drive Unit Model: | Specialized 2.2 Custom Rx Trail |
| Draaimoment: | 90Nm |
| Productserie: | Specialized - Levo |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 888818861910, 888818861828, 888818862078, 888818862047, 888818861804, 888818861774 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |