Ballistol multifunctioneel vet is stabiel in het temperatuurbereik van -30°C tot +120°C en wordt tevens gekenmerkt door een zeer goede waterbestendigheid. Het biedt dus betrouwbare smering op lange termijn, goede afdichtingseigenschappen en probleemloze verpompbaarheid in centrale smeersystemen. Het is bestand tegen natte en stoffige omgevingen en tegen koud en warm water. In combinatie met zijn goede hechting en oxidatieweerstand beschermt hij betrouwbaar tegen corrosie, zelfs op zulke problematische plaatsen.
Ballistol Multipurpose Grease vermindert wrijving en slijtage van alle bewegende delen en heeft een hoog drukabsorberend vermogen. Het is ook bestand tegen veroudering en verbuiging, en is stof- en waterafstotend. Het multifunctionele vet is siliconenvrij, harsvrij en zuurvrij en kan dus niet harsen.
Voldoet aan DIN 51 502: K2K-30.
| Productnaam: | Ballistol Multipurpose Grease - 400g Cartridge |
| Fabrikant: | Ballistol |
| Artikelnummer: | BTL169838 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Vet |
| Werkbereik: | Universeel |
| Inhoud: | 400g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 400g |
| GTIN's: | 4017777253504 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ballistol.de |