Als je in de regen onderweg bent, houdt deze damesjas je lekker droog. En dankzij de felle neongeel gekleurde stof val je bij elk weertype op.
Het is volledig gemaakt van onze kenmerkende gele hi-vis stof om je overdag zichtbaar te houden in de regen, mist of schemering. De 2,5-laags Poray 10 stof met verborgen regengoot houdt je droog en comfortabel en is zeer ademend. De capuchon met trekkoord en nauwsluitende elastische manchetten houden de regen buiten. Als je in de regen en in het donker op de fiets zit, is het niet alleen belangrijk dat een jack waterdicht is, maar ook dat het veilig is op de weg. Het Compact Commuter Hi-Vis regenjack voor dames houdt je lekker droog en de felle neon gele kleur zorgt ervoor dat je altijd goed zichtbaar bent in het verkeer.
Materiaal
100% Polyester
| Productnaam: | AGU Commuter Compact Hi-Vis Regenjas Dames - neon yellow |
| Fabrikant: | AGU |
| Artikelnummer: | AGU636544 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | City |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | gewoon |
| Achterzakken: | 1 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Neon |
| Gewicht: | 272g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| achterzak: | 1 |
| GTIN's: | 8717565663732, 8717565663749, 8717565663756, 8717565663725 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant AGU.
| Internationaal | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst | 92 - 96 | 96 - 100 | 101 - 104 | 105 - 108 | 109 - 112 | 112+ |
| C. Taille | 83 - 87 | 87 - 90 | 91 - 94 | 95 - 98 | 99 - 102 | 102+ |
| D. Heup | 92 - 96 | 96 - 100 | 101 - 104 | 105 - 108 | 109 - 112 | 112+ |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
Internationaal 3XL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst | 85 | 85 - 88 | 89 - 92 | 93 - 96 | 97 - 100 | 100+ |
| C. Taille | 69 | 69 - 72 | 73 - 76 | 77 - 80 | 81 - 84 | 84+ |
| D. Heup | 93 | 93 - 96 | 97 - 100 | 101 - 104 | 105 - 108 | 108+ |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | 7 - 8Y | 9 - 10Y | 11 - 12Y |
|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte | 128 | 140 | 152 |
Internationaal 7 - 8Y
Internationaal 9 - 10Y
Internationaal 11 - 12Y