Twee jaar ontwikkeling, de essentie van 30 jaar race-ervaring en de deskundige kennis van meer dan 50 jaar bandenproductie gaan op in de kenmerkende band van Greg Minnaar. Vernoemd naar de jachtspeer van het Zoeloevolk uit Greg Minnaars thuisland Zuid-Afrika, boort de
| Productnaam: | Maxxis Assegai Draadband - Dual | DH TR | WT - 29x2.50" |
| Fabrikant: | Maxxis |
| Artikelnummer: | MXS657286 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro, Freeride |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Draadband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 3.4bar |
| ETRTO: | 63-622 |
| Karkasdichtheid: | 60TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.50" |
| Bescherming tegen lekrijden: | DownHill Casing TR |
| Bandenmateriaal: | Dual Compound |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1570g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1325 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Maxxis - Assegai |
| GTIN's: | 4717784041865 |
| Pagina van de fabrikant: | http://maxxistires.de/ |