Maurten Solid 160 is een tweedelige, kauwbare energiebron op basis van haver en rijst - 1 pak, 2 minirepen. 40 gram koolhydraten, verdeeld in gelijke porties van 20 gram voor een optimale voorraad. De brandstof bij uitstek - snel, licht, vezelarm en koolhydraatrijk.
Het product moet worden gebruikt door consumenten die snelle energie nodig hebben om energie aan te vullen gedurende langere perioden en bij hoge intensiteit. Het product moet gedurende een beperkte tijd worden gebruikt. Het product dient te worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | MAURTEN Solid 160 Energy Bar - Koolhydraatreep - 12x55g |
| Fabrikant: | Maurten |
| Artikelnummer: | MAU681780 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder palmolie |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens, Na |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 660g |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 55g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7350008410879, 7350008410893 |
| Ingrediënten | High-fructose corn syrup, rolled oats 26%, maltodextrin, rice flour, sugar, sunflower oil, glucose syrup, salt, emulsifier (lecithin), rice extract. |
| Voedingswaardetabel: | The nutritional informations refer to 100 g |