Orbea MX kinderfietsen zijn bijzonder licht en gebruiken kleinere remhendels, zadels en pedalen, omdat comfort, controle en plezier niet alleen voor volwassenen zijn. De MX-fietsen zijn ontworpen met het oog op duurzaamheid, zodat ze ook gebruikt kunnen worden door jongere broertjes en zusjes als de tijd rijp is.
De MX 20 Team is uitgerust met 20" Orbea aluminium wielen en is ideaal voor kinderen van 4 tot 7 jaar.
| Productnaam: | Orbea MX 20 TEAM - 20" Kinderfiets - 2025 - Moondust Blue - Red (matt) |
| Fabrikant: | Orbea Bikes |
| Artikelnummer: | OEA708008 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Ketting: | KMC X8 |
| Cassette: | Shimano CS-HG400 | 8-speed |
| Versnellingspook: | Shimano SL-M315 |
| Achterderailleur: | Shimano Acera M3020 | 8-speed |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Extra light | 127mm | w/Chainguard |
| Remmen: | Clarks M2 Hydraulic Disc | w/Kids Lever |
| Wielen: | Alloy 20" | 36 H |
| Zadelpen modell: | Alloy | 27.2x250mm | Offset 0 |
| Zadel: | DDK D2005 | 237x141mm |
| Vork: | Orbea MX 20 6061 Aluminum 2021 | 100x9 mm QR | Post Mount Disc |
| Balhoofd: | VP-Z104PD 1-1/8" Semi-Cartridge |
| Frame: | Orbea MX 20 6061 Aluminum 2024 | 135x9 mm QR | V-Brake + IS Disc Mount | Internal Cable Routing | Central kickstand compatible | removable hanger | Fender and Carrier ready |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-40 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Leeftijdsadvies: | 4 - 7 |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 20" (406mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Mudguard Orbea Custom | Orbea OC chainguide |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | VP-229 Black with reflectors |
| Banden: | Kenda Booster K1277 | 20x2.20" | 30TPI |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Type vork: | Stijve vork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | R004 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Productserie: | Orbea - MX |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 8 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 8434446582387 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.orbea.com/ |