De schroefgeveerde, grondkussende, trail-vloeiende prestaties van DHX worden versterkt met
Shake-to-Wake functie - indien geactiveerd, schakelt
OPMERKING: De
Geoptimaliseerd voor apps.
De
Aanpasbaar aan alle terreinen.
Het maatspecifieke piggyback-reservoir en de EVOL-luchtkamer vergroten het olievolume voor een verbeterde respons op hobbels, optimale grip voor de banden en consistente, fadingvrije downhill-prestaties op lange afdalingen.
| Productnaam: | FOX DHX Live Valve Neo Demper - Factory | Coil | Metric | 2026 - 230x60mm (9.05x2.36") |
| Fabrikant: | FOX Factory |
| Artikelnummer: | FOX714351 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, All-Mountain, Trail |
| Demper/Veer Versie: | Staalveer |
| Instelbaarheid Vork/Demper: | Veervoorspanning, Compressiedemping, Rebounddemper |
| Inbouwlengte demper: | 230 mm (metrisch) |
| Demperbevestiging onderaan: | Eyelet |
| Demperbevestiging bovenaan: | Eyelet |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 701g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 960-01-041 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 185x55mm without spring |
| Productserie: | FOX Factory - DHX |
| GTIN's: | 821973500553 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ridefox.com |