De ZigZag Slumber Mat is een ultralichte mat die uitzonderlijk comfort en isolatie biedt voor outdoorliefhebbers. Hij is gemaakt van hoogwaardig EVA-schuim met gesloten cellen en is zowel duurzaam als waterbestendig. Het innovatieve ontwerp met halfronde kern maakt compact opvouwen mogelijk. De mat heeft ook inpakriemen voor gemakkelijk transport.
| Productnaam: | Robens ZigZag Slumber Isolatiemat - wide |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB721444 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1800/570/20mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 570/150/110mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 2.2 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 375g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 310074 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 5709388082534 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |