De
Neem 1-2 repen per uur tijdens de training. De consumptie is afhankelijk van de individuele behoefte aan koolhydraten.
Een evenwichtige, gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk en mogen niet vervangen worden door voedingssupplementen en sportvoeding. Overschrijd de aanbevolen dosering niet. Bewaar het product op een koele en droge plaats, buiten het bereik van kleine kinderen.
| Productnaam: | Amacx Turbo Fruit Chew - Koolhydraatrijke kauwrepen - 12x50g |
| Fabrikant: | Amacx |
| Artikelnummer: | AMX724182 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Energy Gums, Repen |
| Inhoud: | 600g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 50g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.amacx.de/ |