De Turbo Levo SL wordt gekenmerkt door uitstekende rijkwaliteiten, veelzijdige toepassingsgebieden en een fluisterstille motor. Als je verlangt naar slingerende singletrails, geen sprong je te hoog of te ver is en je leeft om je vaardigheden en conditie te verbeteren, dan is de nieuwe Levo SL precies goed voor jou. De fusie van unieke trailbike-prestaties met natuurlijke motorondersteuning zal je versteld doen staan. Deze kracht geeft je de mogelijkheid om meer trails te rijden dan ooit tevoren.
De Specialized Turbo Levo SL is slank, licht en wendbaar in technisch terrein, maar ook stabiel genoeg om zelfs de moeilijkste landingen te bedwingen. De schokdemper en verende voorvork zijn perfect afgestemd op het zwaartepunt van het SL 1.2 systeem. Het resultaat is een soepele en controleerbare rijervaring die zelfs op moeilijke trails indruk maakt.
Een goede rit begint met een frame dat een levendige maar nauwkeurige rit levert. De FACT 11m carbon houdt rekening met vorm, materiaalgebruik en lay-up met behulp van geavanceerde FEA en machine learning algoritmes om toonaangevende chassisstijfheid te bereiken in gebieden met hoge belasting. De
Met zijn 29" voorwiel biedt de Levo SL extreme stabiliteit en betrouwbare prestaties, zelfs op moeilijk terrein. Op dezelfde manier zorgt het 27,5" achterwiel met zijn compacte liggende achtervork voor een wendbaarder reactievermogen. Als je de voorkeur geeft aan het koprolgedrag en de uitstekende tractie van een 29" voor- en achterwiel, zul je in een mum van tijd blij zijn met de FlipChip.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized TURBO LEVO SL EXPERT Di2 - Carbon E-MTB - 2025 - carbon / burnt gold |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC731802 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Enduro |
| Naven: | DT Swiss 370 |
| Velgen: | Traverse Alloy 370 (30-622) / Traverse Alloy 370 (30-584) |
| Ketting: | Shimano XT M8100 |
| Cassette: | Shimano XT M8200 |
| Versnellingspook: | Shimano XT Di2 |
| Achterderailleur: | Shimano XT Di2 |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | SRAM AL | 165mm |
| Remmen: | Shimano Deore XT | 203/203mm |
| Zadelpen modell: | PNW Loam Dropper |
| Zadel: | Specialized Bridge Comp |
| Stuur: | Specialized | AL | 8° Backsweep | 6° Upsweep | 50mm Rise | 800mm |
| Stuurpen: | Trail | 35mm |
| Vork: | FOX FLOAT 36 Performance Elite | GRIP X2 |
| Frame: | Levo SL | Fact 11m carbon |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Batterijcapaciteit: | 320Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| E-bike batterij: | Specialized SL1 320 |
| Motoreenheid: | Specialized |
| Motor: | Middenmotor, Light Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| Handvatten: | Deity Lockjaw |
| Demper: | FOX FLOAT X Performance Elite |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Banden: | Butcher | GRID TRAIL | 29x2.40" / Eliminator | GRID GRAVITY | 27.5x2.40" |
| Veerweg Frame: | 150mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 18920g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 96826-31 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Specialized MasterMind TCU |
| Drive Unit Model: | Specialized SL 1.2 |
| Draaimoment: | 50Nm |
| Productserie: | Specialized - Levo SL |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 196625239342, 196625239359 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |