Daarom zorgt de combinatie van maltodextrine en fructose voor een optimale vertering en assimilatie van koolhydraten per uur, waardoor het risico op maagproblemen aanzienlijk wordt verminderd.
Consumeer maximaal 2 eenheden elke 60 minuten tijdens de training met ca. 300 ml water.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Buiten het bereik van kinderen bewaren. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | 226ERS High Fructose Gel XS - energiegel - 32x44g |
| Fabrikant: | 226ERS |
| Artikelnummer: | ERS732045 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Cafeïne/guarana |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet, Neutraal/natuurlijk |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Energy Gels |
| Inhoud: | 1408g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 44g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.226ers.com |
| Ingrediënten | Maltodextrin, fructose, water, salt, cola flavor, acidity regulator (citric acid), preservative (potassium sorbate). |
|||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
| Cafeïne: |
125 mg per 100 g / 55 mg per serving (44 g) Verhoogd cafeïnegehalte. Niet aanbevolen voor kinderen en vrouwen die zwanger zijn of borstvoeding geven! |
| Ingrediënten | Maltodextrin, fructose, water, salt, acidity regulator (citric acid), preservative (potassium sorbate). |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|