Je hoeft geen compromissen te sluiten, noch met je trainingsfiets, noch met je racefiets. Het aerodynamische profiel van de CUBE Agree C:62 ONE is er niet alleen voor het uiterlijk - het helpt je om sneller te rijden. Shimano's 105 Di2 2x12 versnellingen zorgen elke keer weer voor een scherpe schakeling.
Ze worden gecombineerd met de soepele kracht van bijpassende hydraulische schijfremmen, zodat je altijd de volledige controle hebt in de afdalingen. En de
| Productnaam: | CUBE AGREE C:62 ONE - Carbon Racefiets - 2026 - storm / grey |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB738698 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Ketting: | Shimano CN-M7100 |
| Cassette: | Shimano CS-R7101 |
| Versnellingspook: | Shimano 105 Di2 ST-R7170 |
| Achterderailleur: | Shimano 105 Di2 RD-R7150-DGS |
| Voorderailleur: | Shimano 105 Di2 FD-R7150F |
| Trapas: | Shimano SM-BB71-41B | 86mm Pressfit |
| Kettingblad gradatie: | 50-34 |
| Crank: | Shimano 105 FC-R7100 |
| Remmen: | Shimano 105 BR-R7170 | 160/160mm |
| Wielen: | Newmen Evolution SL R.35 |
| Zadelpen modell: | Agree C:62 Aero |
| Zadel: | ACID Nuance Pro |
| Stuurlint: | ACID Bartape RC 3.0 |
| Stuur: | Newmen Evolution Wing Bar |
| Stuurpen: | CUBE Aero |
| Vork: | CUBE CSL Evo Aero C:62 |
| Balhoofd: | ACROS |
| Frame: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Shimano charger |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Continental Grand Prix | 30-622 |
| Maximale bandbreedte: | 30mm |
| max. systeemgewicht: | 115kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 8900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 126100 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | CUBE - Agree |
| Aantal Versnellingen: | 2 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571501837, 4054571501844, 4054571501851, 4054571501868, 4054571501875, 4054571501882 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |