Met de geoptimaliseerde 1:0,8-verhouding van glucose en fructose levert
De samenstelling van de gel is ontwikkeld op basis van de nieuwste wetenschappelijke inzichten: recent onderzoek toont aan dat het lichaam een glucose-fructoseverhouding van 1:0,8 kan verdragen, waardoor het aanzienlijk gemakkelijker wordt om tot 120 g koolhydraten per uur te verbruiken. Dat is geen geheim in de branche – waar zit dan het verschil bij
Neem tijdens de inspanning één Fast Energy gel per uur.
Gepasteuriseerd. Een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | WINFORCE Fast Energy - Energiegel - 60g |
| Fabrikant: | WINFORCE |
| Artikelnummer: | WNF739946 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Tijdens |
| Type voeding: | Energy Gels |
| Inhoud: | 60g |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 60g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7640143112531, 7640143115440, 7640143115501 |
| Pagina van de fabrikant: | www.winforce.com |
| Ingrediënten | Mango puree 35%, maltodextrin, fructose, mango juice powder 5% (maltodextrin, mango juice), preservative: potassium sorbate. |
| Voedingswaardetabel: | The nutritional informations refer to 100 g: |