Bij de TrailControl-fietsrugzak van 20+ liter komt het gelijknamige Aeroflex Control System tot zijn recht – in de ware zin van het woord! Met dit draagsysteem heb je tijdens het klimmen een geventileerde rug. Bij het begin van de trail trek je aan twee lussen en je hebt meteen een contactrug en het zwaartepunt aangenaam dicht bij het lichaam.
De ruglengte is traploos verstelbaar. Er is opbergruimte in een groot hoofdvak, netvakken aan de zijkanten en een tas met ritssluiting op de rechterheupriem. Als de helm op het hoofd zit, kan er ook nog iets worden meegenomen in het helmvak. Er zijn opbergmogelijkheden in een vak voor gereedschap, een organizer en een sleutelring.
Met compressieriemen aan de zijkanten, borst- en heupriemen en reflecterende elementen. Een regenhoes is inbegrepen. Het materiaal van de TrailControl-fietsrugzak is met Eco Finish water- en vuilafstotend behandeld. VAUDE ziet daarbij af van fluorkoolstoffen, zogenaamde PFAS- of PFC-chemicaliën, die ervan verdacht worden schadelijk te zijn voor de gezondheid.
| Productnaam: | Vaude TrailControl 20+ fietsrugzak - black |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU745062 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 310/270/520mm |
| Volume: | 20l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Technologieën: | Eco Finish |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Ruglengte: | 43-59cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1249g |
| Duurzaamheid: | Green Shape, Groene knop |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Helmhouder, Inclusief regenhoes, Drinksysteem compatibel |
| GTIN's: | 4067729122587 |