Met het oog op duurzaamheid krijgen hoogwaardige artikelen die kleine, zichtbare defecten hebben, maar anders nog perfect werken, een 2e kans. Dit zijn nieuwe artikelen, demonstratiemodellen of retourzendingen, die zorgvuldig zijn gecontroleerd door onze experts.
Op 2e kans-artikelen zijn de wettelijke garantie en fabrieksgarantie van toepassing.
Hoewel het echte plezier begint waar de weg eindigt, heb je nog steeds een fiets nodig die je daarheen brengt – een fiets die met evenveel autoriteit vloeiende singletracks, grindpaden en traditionele wegen aankan. Een meer capabele racefiets is niet voldoende, en een meer wegwaardige crossfiets evenmin. Nee, je hebt een speciale gravelbike nodig, zoals de Diverge. Deze fiets is in de eerste plaats leuk en altijd dons voor een goed moment, maar met een progressief afgestelde Future Shock, onze snelle en stabiele Open Road Geometry en veel band, herdefinieert hij de mogelijkheden voor avontuur op een fiets met drop-bar.
Het S-Works Diverge-frameset kan naar eigen wens worden samengesteld. Wil je dat hij iets meer geschikt is voor trails? Monteer dan een paar Roval CLX 32 650b-wielen met 650b x 47 mm Pathfinder Pro-banden en ga eropuit. Ben je meer een racer? Neem dan een S-Works Aerofly II-stuur, CLX 50-wielen en de schakelgroep van je keuze. Hoe je hem ook bouwt, weet dat je op de beste gravelbike rijdt die er te koop is.
Inbegrepen bij levering: frame, starre voorvork met Future Shock-systeem, Specialized CG-R carbon zadelpen, zadelklem, CeramicSpeed BB386 EVO trapas en steekassen, opbergvak
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized S-WORKS DIVERGE Gravel Frameset - 2020 - satin / gloss black / dove grey camo - B-Keus - SC001 |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC752123 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Vork: | S-Works FACT Carbon Disc | 12x100 mm, Flatmount |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Diameter zadelpen: | 27,2 mm |
| Achterderailleurhanger vervangbaar: | ja |
| Dropout: | conventioneel |
| incl. vork: | met vork |
| Type trapas: | BB386 |
| Modeljaar: | 2020 |
| Kleur: | Zwart |
| Kabelplaatsing: | intern |
| B-Keus: | ja |
| Framevorm: | Diamant |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |