Dezelfde geweldige prestaties, maar nu gemaakt van gerecycled materiaal: maak kennis met de STORMSHELL V2. De nieuwste versie van de bekroonde STORMSHELL-serie beschikt over de hoogwaardige eigenschappen die atleten gewend zijn: waterdichtheid tot 20.000 mm, een hoog ademend vermogen van 20.000 g/m²/24 uur, volledig getapete naden en een beschermende capuchon met klep.
Het STORMSHELL V2-membraan is voorzien van innovatieve Pertex® Shield-stof en profiteert van dynamisch ademend vermogen: hoe harder je traint, hoe beter het membraan ademt. Perfect voor het behouden van een comfortabele temperatuur tijdens snellere runs of steile beklimmingen.
Net als zijn voorganger profiteert de STORMSHELL V2 van de nieuwe NATURALFIT™. Deze is ontwikkeld in samenwerking met atleten en toonaangevende pasvormtechnologie om verbeterde bewegingsvrijheid te bieden en geschikt te zijn voor een breder bereik aan atletische lichaamsbouw.
Met een gewicht van slechts 172 g (gemiddeld over alle maten) zet de STORMSHELL V2 de norm voor lichtgewicht bescherming.
Materiaal
100% Polyamide
| Productnaam: | Inov-8 Stormshell V2 Jas Heren - black |
| Fabrikant: | Inov-8 |
| Artikelnummer: | INV753608 |
| Materiaal: | 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 172g |
| GTIN's: | 5054167825261, 5054167825254, 5054167825247, 5054167825278 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.inov-8.com |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Inov-8.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 |
| B. Borst (cm) | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 102 | 101 - 106 | 106 - 111 | 111 - 116 |
| C. Taille (cm) | 73 - 78 | 78 - 83 | 83 - 88 | 88 - 93 | 93 - 98 | 98 - 103 |
Internationaal XS Duitsland 44
Internationaal S Duitsland 46
Internationaal M Duitsland 48
Internationaal L Duitsland 50
Internationaal XL Duitsland 52
Internationaal XXL Duitsland 54
| Duitsland | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 78 - 82 | 82 - 86 | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 98 | 98 - 102 |
| C. Taille (cm) | 60 - 64 | 64 - 68 | 68 - 72 | 72 - 76 | 76 - 80 | 80 - 84 |
| D. Heup (cm) | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 98 | 98 - 102 | 102 - 106 | 106 - 110 |
Duitsland 32
Duitsland 34
Duitsland 36
Duitsland 38
Duitsland 40
Duitsland 42