Rijd met gemak over gevarieerd terrein, behoud je snelheid op grind en behoud maximale controle, zelfs op rotsachtige paden. Het CXR X1 carbonwiel is ontworpen voor veelzijdig gebruik. Het combineert een laag gewicht met hoge stabiliteit en directe krachtoverbrenging. Dit geeft het de nodige robuustheid en responsiviteit voor een breed scala aan ondergronden en zorgt te allen tijde voor een veilige, nauwkeurige rijervaring.
| Productnaam: | Giant CXR1 X1 Achterwiel - 28" | Carbon | Hookless | Centerlock - 12x142mm - Shimano HG |
| Fabrikant: | Giant Parts |
| Artikelnummer: | GIP756026 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Naven: | Giant |
| Spaken: | Sapim Laser |
| Velgen: | Carbon | Hookless |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 8, 9, 10, 11, 12 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Voorwiel > 800 g, Achterwiel, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | HG L (Shimano 11/12s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 25-622 |
| Diameter ventielgat: | 6.5mm |
| Breedte van de velg: | 31mm |
| Mondbreedte: | 25mm |
| Hoogte velgprofiel: | 25.8mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 830g |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Freewheel System: | Ratchet |
| GTIN's: | 4713250027876 |