Van kamperen tot trektochten – de Versa 4.5R is het ideale allround-slaapmatje. Dankzij de combinatie van betrouwbaarheid, een laag gewicht en gebruiksgemak is hij perfect geschikt voor avonturen in de lente, zomer en herfst.
De beproefde SYNMAT TECHNOLOGY™ aan de binnenkant is gemaakt van gerecycled Texpedloft en is aan de boven- en onderkant van de luchtkamers gelast. Dit voorkomt koudebruggen die ontstaan door luchtcirculatie, wat leidt tot de best mogelijke isolatie. Cradle Comfort™ zorgt voor ligcomfort bij al onze trekkingmatten: de buitenste van de in de lengte lopende luchtkamers zijn licht verhoogd voor een nog betere grip op de mat.
Het gerecyclede en bluesign®-gecertificeerde ripstop-polyester is robuust en duurzaam, perfect voor veelvuldig gebruik op campings of tentvelden. De geïntegreerde handpomp zorgt voor eenvoudig, snel en vochtvrij oppompen.
| Productnaam: | Exped Versa 4.5R isolatiemat - M - Medium - navy |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760656 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/520/75mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 183cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 250/135/135mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 4.4 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 660g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423640860 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Met geïntegreerde pomp |
| GTIN's: | 7640423640860 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |