De SIM Lite 3.8 is een van onze klassieke, zelfopblazende isolatiematten. Het is de perfecte keuze voor outdoorliefhebbers die waarde hechten aan een ultralicht gewicht en een zo klein mogelijk pakvolume. Hij biedt alles wat je nodig hebt voor een goede nachtrust in de natuur.
Het matje is de ideale metgezel voor lichte trektochten in de lente, zomer en herfst. Het is licht, compact en daardoor heel eenvoudig mee te nemen. Met zijn 3,8 cm dikke schuimisolatie biedt de SIM Lite 3.8 slaapcomfort, zelfs op een harde ondergrond, en beschermt het tegen de kou van de grond. Horizontaal gelegen luchtkanalen in het schuim verminderen het gewicht en maken het matje nog lichter. De praktische platte ventielen zorgen ervoor dat je de mat snel kunt opblazen en leeg laten lopen.
Het robuuste, gerecyclede polyester buitenmateriaal voelt prettig aan op de huid en is bovendien milieuvriendelijk. Welk trekkingavontuur je ook aangaat – deze mat combineert kwaliteit, comfort en duurzaamheid.
| Productnaam: | Exped SIM Lite 3.8 isolatiemat - LW - Long Wide - moss |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760674 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1970/650/38mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 197cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 330/215/215mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 3.4 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 1005g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640277846647 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Zelfopblaasbaar |
| GTIN's: | 7640277846647 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |