De Comfort 0C 30 F is een ruime, veelzijdige mummie-slaapzak. Hij is de ideale metgezel voor kampeertrips in de zomer. De ruime pasvorm bij de schouders, heupen, benen en voeten zorgt voor meer bewegingsvrijheid en biedt tegelijkertijd een hoge warmte-isolatie.
Een zijdelingse armopening met ritssluiting zorgt voor extra bewegingsvrijheid voor de armen, zonder dat je de behaaglijke warmte van de slaapzak hoeft te verlaten – perfect om te lezen of kaartspelletjes te spelen. Dankzij de ritssluiting aan de voet verandert de Comfort in een handomdraai in een volwaardig donzen dekbed of een parka.
De eenvoudig verstelbare comfortcapuchon isoleert het gehele hoofd- en nekgebied bij koudere omstandigheden, maar kan bij warmere temperaturen wijd worden geopend. Een zachte, eveneens verstelbare, met dons gevulde trekkraag vermindert het warmteverlies door lichaamsbeweging. De 3D-voetbox met 11 individueel gevulde donskamers zorgt voor warme voeten.
Zowel het buitenmateriaal als het binnenmateriaal is gemaakt van gerecyclede stoffen en voor de vulling wordt uitsluitend RDS-gecertificeerd dons gebruikt. De slaapzakken worden in Europa gevuld. In de inhoud van de levering zijn een waterdichte dry bag en een praktische opbergtas van mesh inbegrepen.
| Productnaam: | Exped Comfort 0C 30F Slaapzak - M - Medium - Rits rechts |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760799 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 180cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 230/140/130mm |
| Seizoen: | All Season |
| Uitvoering slaapzak: | Donzen slaapzak |
| Isolatie: | Dons |
| Comfort temperatuur: | +2°C |
| Temperatuurlimiet: | -3°C |
| Extreme temperatuur: | -20°C |
| Vulgewicht: | 370g |
| Volume verpakking: | 4.1l |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits rechts, Met warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 830g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640277845985 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX®, RDS - Responsible Down Standard |
| GTIN's: | 7640277845985 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |