Met haar 300 lumen en een gelijkmatige, comfortabele lichtspreiding verlicht de TIKKINA®-hoofdlamp uw avonden onder de sterrenhemel! U kunt hem gebruiken om in de tent te lezen, voor uitstapjes rond de kampeerplaats of tijdens het wandelen. Omdat hij slechts één schakelaar heeft, is hij eenvoudig te bedienen en dankzij de symmetrische hoofdband kan hij gemakkelijk aan elke hoofdmaat worden aangepast. Met zijn kleine pakmaat en gewicht past hij in elke jaszak of rugzak om u op al uw avonturen te vergezellen. De TIKKINA®, die wordt geleverd met drie batterijen, is dankzij het hybride CONCEPT ook compatibel met de CORE-accu.
Kleine hulpmiddelen met grote voordelen Gezien worden verhoogt de veiligheid en voorkomt ongelukken. Veiligheidslampen met witte leds helpen bovendien om de weg, het sleutelgat of de uitrusting in de rugzak te vinden. Dankzij flexibele houders kunnen de lampen in een handomdraai worden bevestigd aan rugzakken, wandelstokken, tuinhuisjes, kinderwagens en nog veel meer.
| Productnaam: | Petzl Tikkina Hoofdlamp - zwart |
| Fabrikant: | Petzl |
| Artikelnummer: | PZL761570 |
| Activiteit: | Outdoor, Klimmen |
| IP-beschermingsklasse: | IPX4 |
| Accutype: | AAA / LR3 Alkali, AAA / LR3 NiMh |
| Maximale looptijd: | 100h |
| bevestigingspositie: | Helm, Kop |
| Conform verkeersreglement: | nee |
| Maximale lichtstroom: | 300lm |
| Maximale lichtsterkte: | 65m |
| Kleurtemperatuur: | neutraal wit |
| Uitvoering lamp (zonder verkeersreglement): | Helmlamp, Hoofdlamp |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 92g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | E060AB00 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3342540847125 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.petzl.com/ |