De Basil Buddy is een duurzame hondenfietsmand. Deze elegante mand voor je vrolijke viervoeter kan achterop een dames- of herenfiets worden bevestigd.
Wil je stijlvol en veilig met je hond op pad? Dan is de Buddy hondenfietsmand de beste keuze. Met je hond achterop je fiets zul je nog meer van de omgeving genieten. Het slimme ontwerp van duurzaam kunststof garandeert gebruiksgemak, veiligheid en comfort. Je hond zal niets tekortkomen. De mand is voorzien van een kussen, zodat de hond comfortabel kan liggen, en van een singel voor extra veiligheid. Het unieke ontwerp met draaggreep maakt hem veelzijdig inzetbaar en de mand is bovendien zeer robuust. Zo kun je je hond overal mee naartoe nemen, zonder dat je je zorgen hoeft te maken over zijn veiligheid.
Je kunt de mand eenvoudig bevestigen dankzij de voorgemonteerde MIK 2.0-adapterplaat (70173), die is voorzien van een handige sluitfunctie voor extra veiligheid. Met deze adapterplaat klik je de mand eenvoudig vast op je bagagedrager met MIK-profielen of op een MIK-bagagedragerplaat. Wil je de mand meenemen? Dan kun je de mand net zo eenvoudig weer losklikken.
Wil je extra veiligheid voor je viervoeter? Of kan je hond niet altijd stil blijven zitten? Dan kun je deze mand uitbreiden met het Basil Buddy Space Frame (niet in de inhoud van de levering inbegrepen). Het Space Frame (apart verkrijgbaar) is een metalen frame dat je op de mand kunt klikken, zodat je hond in de mand blijft.
| Productnaam: | Basil Buddy MIK 2.0 Hondenfietsmand - 32 l - faded denim |
| Fabrikant: | Basil |
| Artikelnummer: | BAL763505 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 370/2200/220mm |
| Toepassingsgebied: | City |
| Maximale belasting: | 15kg |
| Volume: | 32l |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Aantal zakken: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1620g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 20029 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Tas - Versie: | Bike basket |
| tasbevestiging: | Bracket included, Click / special system |
| GTIN's: | 8715019200298 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.basil.com/de/ |