De
Rijcomfort staat voorop. Om dit te maximaliseren zonder concessies te doen aan het gewicht of de prestaties, heeft
| Productnaam: | Faserwerk Rockstock MTB Stuur - 31,8 | Carbon | 800 mm | 20mm Rise |
| Fabrikant: | Faserwerk |
| Artikelnummer: | FAW767254 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Flatbars/Riserbars (Fixie) |
| Vorm dropbar: | Bovenstuur met achterwaartse bocht, Upsweep |
| Stuurbreedte: | 800 mm |
| Buiging naar achteren: | 9° |
| Rise: | 20mm |
| Hoge buiging: | 6° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 189g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Pagina van de fabrikant: | https://faserwerk-components.de/ |