Bij de Barmate aluminium ligt het uitgangspunt duidelijk op compatibiliteit en stabiliteit. Ontwikkeld voor veeleisende rijders die op zoek zijn naar een stabiel aluminium stuur voor de zwaarste trails ter wereld. Zelfs de breedste stuurpennen met directe montage vormen geen probleem voor de 85 mm breedte van de Barmate aluminium. Dankzij de zorgvuldige selectie van hoogwaardige, bestendige materialen en een uitgebreide warmtebehandeling bereikt het aluminium Barmate de door het Duitse testinstituut EFBE gecertificeerde veiligheidsreserves met een indrukwekkend gewicht van slechts 325 gram.
| Productnaam: | BikeYoke Barmate Al-7050 Colour LTD. Edition MTB Stuur - 65mm Stack - Dual Black / Blue Anodized |
| Fabrikant: | BikeYoke |
| Artikelnummer: | BYO768775 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro, Downhill |
| Diameter stuurklem: | 35 mm |
| Type stuur: | Flatbars/Riserbars (Fixie) |
| Vorm dropbar: | Reach < 80 mm, Bovenstuur met achterwaartse bocht, Upsweep |
| Stuurbreedte: | 800 mm |
| Reach: | 35mm |
| Buiging naar achteren: | 9° |
| Hoge buiging: | 6° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Blauw |
| Gewicht: | 325g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4713291523696 |
| Pagina van de fabrikant: | https://bikeyoke.com/ |